Tłumaczenia angielskiego Poznań

Tłumaczenia angielskiego Poznań nie zawsze znaczy to samo, parafrazując piosenkę. Już sam tłumacz angielskiego w Poznaniu wykonuje przekłady zarówno pisemne jak i tłumaczenia ustne. Nawet gdy mówimy tylko o tłumaczeniach przysięgłych. A w Anglii: za pierwszym razem przekładającym jest Translator, a za drugim – przy ustnych – przekładu dokonuje interpreter. Dwie różne osoby, jedna do tłumaczeń pisemnych, a druga do ustnych!

Sprawdź nasze tłumaczenia angielskiego w Poznaniu
Kontakt z tłumaczem angielskiego w Poznaniu
Do tego dodajmy, jak różnorodne dokumenty potrafią  być tłumaczone. Oczywiście, nie powiemy co przekładamy , jakie sprawy – nigdy nawet przypiekani ogniem nie zdradzimy treści tłumaczeń naszych klientów! Natomiast, doświadczenie w tłumaczeniu angielskiego, w przypadku Meritum obejmujące już dwie dekady, pokazuje jak różnym językiem potrafi być angielski. Dokument z urzędu amerykańskiego, czy to z Luizjany czy z kanadyjskiej prowincji, testament ze Szkocji. Bardzo skomplikowane umowy, nieraz pisane przez wiele różnych osób. To wszystko tłumaczymy. Ze spokojem.

Wracając do głównego celu, w jakim tu jesteśmy dla Państwa, jeśli potrzebne jest:

Tłumaczenie angielskiego Poznań

w biurze przy Głogowskiej czeka nasz pracownik. Pomoże Państwu wycenić dokument do tłumaczenia, jak również sprawdzić, które części są ważne a które można pominąć, jako niewpływające na treść dokumentu, aby oszczędzić kosztów, oraz czy wymagane będzie tłumaczenie przysięgłe.

Tłumaczenia angielskiego  i ich sposób zlecenia

Tłumacz języka angielskiego sporządza tłumaczenie przysięgłe na podstawie dokumentu oryginalnego (dokumenty te można przesłać na adres biura w Poznaniu za pomocą poczty albo kurierem)

tłumaczenia angielskiego Poznań to najpierw dobra obsługa w biurze

Czy można wysłać dokument do tłumaczenia skanem, zapłacić przelewem i odebrać w domu lub w pracy?

Oczywiście! Wysyłamy gotowe translacje pocztą  lub kurierem.  Obsługujemy Poznań, województwo wielkopolskie i region, a także cały kraj i wysyłamy przetłumaczone dokumenty pod wskazany adres. Także poza granice Polski.

Jedyna rzecz, na którą zwracamy uwagę w takim przypadku, to fakt, że – O ile tłumaczenie jest wykonywane na podstawie skanu lub faksu dokumentów przesłanych pocztą e-mail albo inną drogą elektronicznego przekazu,   (poznański numer faksu : 061 661 12 69),  wówczas zostanie zaznaczone na dokumencie docelowym, iż tłumaczenie było wykonane na podstawie kopii przekazanej w danej formie.

Co jest jeszcze istotne, gdy mowa o tłumaczeniu angielskiego (w obie strony)?

Język angielski, jak wiadomo, stał się najpopularniejszym językiem świata. Wiemy, bo organizujemy zarówno kursy angielskiego jak i jesteśmy centrum egzaminu na międzynarodowy certyfikat TOEIC, niezwykle popularnego certyfikatu znajomości angielskiego. Jednak, co najistotniejsze:

tłumaczenia angielskiego poznańangielski jest językiem pierwszej grupy językowej, więc liczyć można na atrakcyjną cenę tłumaczenia

tłumaczenia angielskiego pisemneangielski w Poznaniu tłumaczymy non-stop, także tłumaczenia techniczne i specjalistyczne. Zobacz: tłumaczenia techniczne Poznań

tłumaczenia angielskiego rabatowanezawsze można liczyć na to, że udzielamy na przekłady językowe rabatów