kursy językowe poznań Kursy językowe w Szczecinie

Ośrodek Języków Obcych MERITUM był przez lata jednym z największych ośrodków językowych w Regionie Szczecińskim i jednym z najdynamiczniej rozwijających się. Szkoła MERITUM jest w województwie zachodniopomorskim jedynym ośrodkiem specjalizującym się w prowadzeniu szkoleń językowych wyłącznie dla firm i instytucji. Obecnie prowadzimy też szkolenia na zlecenie firm na terenie całego kraju. Mamy w tym względzie bogate doświadczenie. Z naszych usług skorzystało już kilkadziesiąt firm i instytucji.Jako autoryzowany przez ETS Global ośrodek egzaminacyjny oferujemy nie tylko dyplom ukończenia kursu językowego, ale też konkretny efekt – poza rzecz jasna znajomością języka obcego – czyli certyfikat językowy. Patrz certyfikat języka angielskiego TOEIC.

Kursy językowe w Poznaniu

Od kilku lat intensywnie rozwija się nasza nowa siedziba w Poznaniu, dzięki czemu na hasło Kursy językowe dla firm otrzymają Państwo ofertę pełnej obsługi szkoleniowej w zakresie języków obcych oraz języka polskiego dla obcokrajowców, w obu oddziałach , poznańskim i szczecińskim. Oferujemy najlepszą wiedzę fachową i nasze najgłębsze kompetencje w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm. Nie tylko najpopularniejsze kursy języka angielskiego – Business English, czy kurs niemieckiego – Deutsch als Beruf, ale także chociażby szkolenia z języka francuskiego czy polskiego dla obcokrajowców. Zobacz też: certyfikat języka niemieckiego WIDAF

Jak prowadzimy szkolenia językowe?

Naszym celem jest najwyższa jakość obsługi kursów i szkoleń: pomimo doświadczenia liczonego na dziesięciolecia, uważamy się za firmą uczącą się, co pozwala nam stale podnosić jakość usług dla naszych klientów. W tym może tkwić tajemnica sukcesu – z roku na rok przedłużamy nasze kontrakty i stajemy się stałymi partnerami we współpracy! Powodem jest nasze podejście do klienta, nakierowane na słuchanie potrzeb, jak również i to, że firma jest prowadzona przez tłumaczy przysięgłych, co jest gwarantem wysokiej jakości szkoleń i kursów.

Nadążając za wymogami epoki internetu i globalnej sieci oraz łącząc tradycję z nowinkami w nauczaniu – przygotowaliśmy dla Państwa ofertę szkoleń językowych e-learningowych oraz blended-learning. Więcej na stronie: szkolenia językowe e-learningowe

Wszystkie programy szkoleniowe przygotowujemy pod kątem wymagań klientów korporacyjnych, instytucjonalnych i grup zorganizowanych. Oczekiwania każdego klienta są inne, dlatego zawsze nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i wymagań firmy.
Patrz: obsługa językowa firm

Założenia szkoleniowe i cele dla każdej grupy oraz osoby uczącej się ustalamy indywidualnie na podstawie testów wstępnych i uzgodnień z kierownictwem/działem szkoleń firmy zamawiającej szkolenia językowe dla firm. Efekty zajęć i osiągniętych celów  są oceniane na podstawie testów, ankiet i ogólnych wyników nauczania dla każdej grupy i są przedstawiane do wiadomości dla działu szkoleń. Po każdym bloku szkoleniowych indywidualne osoby otrzymują ocenę poziomu zgodną z wymaganiami Common European Framework of Reference

Dla firm zamawiających szkolenia językowe i tłumaczenia w Meritum oferujemy pakiet szczególnych rabatów

Zawsze jesteśmy gotowi poddać wyniki naszej pracy ocenie zewnętrznej. Jako lider w językowych szkoleniach korporacyjnych zostaliśmy wybrani przez ETS (Educational Testing Service) – największą na świecie i niezależną organizację badającą umiejętności edukacyjne jako partner w zakresie edukacji i oceny wiedzy językowej.

We współpracy z ETS przeprowadzamy testy TOEIC (Test of English for International Communication), TFI (Test de Français International). Są to najpopularniejsze na świecie testy językowe dla biznesu. W coraz większej ilości firm, szczególnie korporacji, przystępowanie do testów TOEIC i TFI staje się standardem. Sprawdź: certyfikat języka francuskiego TFI.

Dzięki stałemu podnoszeniu jakości , dokładnej weryfikacji pracy lektorów i współpracy ze światowym liderem w edukacji i ocenie wiedzy językowej jesteśmy w stanie spełniać najwyższe światowe standardy. Równocześnie oferując bardzo konkurencyjną cenę za usługi szkoleń językowych.