Meritum Tłumaczenia i Szkolenia był na początku jednym z największych ośrodków językowych w Szczecinie. Działając nieprzerwanie od ponad 15 lat, obecnie już jako firma wielooddziałowa z siedzibą w Poznaniu, od dawna specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm i instytucji. Obecnie prowadzimy też szkolenia na zlecenie firm na terenie całego kraju. Nasze bogate doświadczenie powoduje że z naszych usług szkoleniowych skorzystało już i korzysta dalej kilkadziesiąt firm i instytucji. Kursy językowe dla firm – zobacz Szkolenia językowe dla firm

Kompleksowa obsługa językowa firm

Nasz atut to obsługa językowa firm całościowa – czyli zapewniamy tłumaczenia i szkolenia językowe na najwyższym poziomie. Posiadamy już wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z najbardziej wymagającymi klientami. Jak dotąd zaufało nam wiele firm i instytucji – zarówno z Poznania i Wielkopolski, Szczecina, Pomorza Zachodniego jak i firmy wielooddziałowe z całej Polski. Na życzenie klienta świadczymy usługi podczas:

konferencji
imprez targowych, np. na terenie MTP
seminariów i sympozjów naukowych
spotkań z zagranicznymi gośćmi
podpisywania umów międzynarodowych, notarialnych, itp.
negocjacji z partnerami zza granicy
wypełniania formularzy obcojęzycznych
dla prowadzenia korespondencji

Zawsze nasi klienci korzystający szkoleń językowych mają w Meritum indywidualne ceny na tłumaczenia pisemne, zapewniamy też organizację egzaminów ETS – certyfikatów językowych:

certyfikatu języka angielskiego, TOEIC
certyfikatu języka niemieckiego, WiDaF
certyfikatu języka francuskiego, TFI

Targi Poznańskie, obsługa językowa

Warto wspomnieć, że siedziba Meritum znajduje się 1600 metrów od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nasz atut to: 5 min dojazdu samochodem lub trzy przystanki, bezproblemowa komunikacja dzięki przelotowej ulicy Głogowskiej i szybkiemu tramwajowi. Jadąc do nas nie stoisz non-stop w korkach! Parking przy Biurze jest poza płatną strefą.

W ramach tradycyjnych usług z zakresu języków obcych proponujemy szkolenia językowe oraz tłumaczenia. Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze szczegółami, prosimy użyć odpowiednich linków.

Tłumaczenia Aby zobaczyć naszą ofertę w zakresie tłumaczeń dla firm – zajrzyj na stronę tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia ustne

Zajmujemy się również wykonywaniem profesjonalnych audytów językowych w firmach: dokonujemy oceny poziomu znajomości języków wśród pracowników. Wiele firm również korzysta z naszych usług jako Centrum Egzaminacyjnego – wyniki testów TOEIC są najbardziej wiarygodną oceną znajomości języków obcych i postępów w nauce.

Wśród kursów wyróżnić można kursy języka polskiego w biznesie, jakie proponujemy dla pracowników obcojęzycznych. Także w formie e-learningowej.

Wielu naszych klientów przekonało się, że mogą polegać na MERITUM nie tylko dlatego, że bardzo poważnie traktujemy każde zlecenie, ale również dlatego, że nasza praca sprawia nam ogromną radość! Zobacz: Referencje Biura Meritum

Celem naszym jest osiągnięcie jeszcze wyższej jakości obsługi i Wasza, naszych klientów, satysfakcja ze współpracy z Meritum w zakresie obsługi językowej- szkoleń i tłumaczeń.
jesteśmy firmą uczącą się, co pozwala nam stale podnosić jakość usług dla naszych klientów. Zapewne z tego powodu, jak również i dlatego, że firma jest prowadzona przez tłumaczy przysięgłych, co jest pewnym gwarantem jakości, z roku na rok przedłużamy nasze kontrakty i stajemy się stałymi partnerami we współpracy.

Zapraszamy! Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!