SZKOLENIA WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ

Kolejna branża w której wykazujemy fachowość i aktywność. Ośrodek Języków Obcych MERITUM czyli jego zespół utworzył, napisał i opracował, a następnie wygrał konkurs i zrealizował z sukcesem cztery projekty Unii Europejskiej. Zarówno nie jest nam obce tworzenie projektów unijnych zgodnych ze wszystkimi aktualnymi dyrektywami programów i przepisami ministerialnymi, atrakcyjnych pod względem merytorycznym i pożytecznych społecznie (2 projekty w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego) jak i realizacja projektów unijnych czyli przeprowadzanie zadań szkolenia, tworzenie ich dokładnej zgodnej z przepisami i zaleceniami dokumentacji, ankiet, dokumentów i zaświadczeń indywidualnych, planów wynikowych, nadzór nad przebiegiem szkoleń, zapewnienie logistyki ( m.in. catering) poprawnych wskaźników, wyników kontroli, itp., itd.

Jako ośrodek językowy podnosimy atrakcyjność szkoleń w ramach realizowanych u nas projektów. Przekłada się to na późniejszą konkurencyjność naszych absolwentów na rynku pracy. Przykładem może być:

certyfikat językowy TOEIC kończący jedno z naszych szkoleń unijnych.

Patrz: certyfikat języka angielskiego TOEIC

szkolenia unijne z Meritum

skierowanie na państwowy egzamin Pracownik Ochrony Fizycznej II stopnia po kolejnym naszym szkoleniu unijnym

  • MERITUM jest prężnym ośrodkiem szkoleniowym. Zrealizowaliśmy kilka projektów Unijnych. Zrealizowane przez nas projekty unijne obejmowały dwa województwa, a tematyka szkoleń cieszyła się wśród beneficjentów ostatecznych dużym niesłabnącym powodzeniem. Za nasze projekty otrzymywaliśmy każdorazowo pozytywne noty ze strony instytucji nadzorujących i kontrolnych.
  • Wszystkie programy szkoleniowe przygotowujemy pod kątem wymagań unijnych, przepisów krajowych, a także przyszłego zatrudnienia naszych beneficjentów. Nasza oferta zawsze jest dopasowana do indywidualnych potrzeb i wymagań.
    Bo tworzą ją profesjonaliści
  • Dla firm zamawiających projekty oferujemy atrakcyjne ceny
  • Zawsze jesteśmy gotowi poddać wyniki naszej pracy ocenie zewnętrznej. Jako lider w szkoleniach korporacyjnych zostaliśmy wybrani przez ETS (Educational Testing Service) – największą na świecie i niezależną organizację badającą umiejętności edukacyjne jako partner w zakresie edukacji i oceny wiedzy językowej. We współpracy z ETS przeprowadzamy testy TOEIC (Test of English for International Communication), TFI (Test de Français International). Są to najpopularniejsze na świecie testy językowe dla biznesu. W coraz większej ilości firm, szczególnie korporacji, przystępowanie do testów TOEIC i TFI staje się standardem.
  • Nasze projekty są prowadzone przez specjalistów.