wycena tłumaczenia angielskiego Poznań

Sprawna wycena tłumaczenia

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotne, dla zadowolenia klienta i sprawnej pracy Biura tłumaczeń, jest prawidłowe oszacowanie przedłożonego dokumentu do przekładu językowego. Wycena tłumaczenia, bo tak zwykle nazywamy ten newralgiczny proces, zwykle wobec której stawiane są ostre wymogi:

– szybkość wyceny. Standardem w Biurze tłumaczeń Meritum jest jednogodzinna wycena. Oczywiście, wyceny dokonuje specjalista, więc godzina owa musi mieścić się w godzinach pracy Biura, w dni robocze. Poza nimi czas ten znacznie może się wydłużyć. Niektóre dokumenty wymagają dodatkowych zabiegów (ilustracje, obiekty CAD, pliki PDF) które wykonujemy dla Państwa

– brak odpłat za wycenę. W Biurze tłumaczeń Meritum nie płacicie Państwo za żadną z wycen! Pomimo, że zdarzają się zapytania bez następującego po nich złożenia dokumentu do tłumaczenia – jak to ma miejsce przy zbieraniu ofert- wyceniamy za darmo.

– szacunkowy charakter wyceny. Nasz specjalista kierując się swym dużym doświadczeniem i wiedzą, wspomaganą oprogramowaniem, dokona maksymalnie dokładnej wyceny, aczkolwiek jej charakter jest zawsze szacunkowy. Nawet uwzględnienie przyrostu ilości znaków (lub odwrotnie: zmniejszenia się ich ilości) przy translacji z języka na język wspomaga dużą dokładność, rzędu 80-90% .

Dalsze informacje na temat wyceny tłumaczeń przeczytacie na stronie wycena tłumaczeń