Jednym z pytań zadawanych w biurze tłumaczeń Meritum jest lista tłumaczonych języków przez nas. Tłumaczymy wszystkie języki europejskie, a poza nimi na przykład wietnamski czy chiński. Dodajmy, że nie wszystkie są tłumaczone w takim samym tempie – najszybciej uzyskać przekład języka angielskiego, dlatego jeśli istnieje możliwość uzyskania dokumentów dwujęzycznych (np norwesko-angielskich) – gorąco do tego zachęcamy! Poniżej podajemy przykładowe tłumaczone języki, z których (i na które) wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne w Biurze tłumaczeń Meritum. Klikając w nazwę języka obcego można otrzymać dalsze informacje o nim oraz kontakt do tłumacza poprzez formularz.

Przykładowo:  „język francuski” klikamy i mamy stronę o języku francuskim oraz link do formularza kontaktowego z tłumaczem francuskiego.

Lista języków zarówno źródłowych jak i docelowych w porządku alfabetycznym wygląda następująco:

Przypominamy, że kolejność języków nie pokazuje częstotliwości ich tłumaczenia. Nie jest to zamknięty spis możliwych i wykonywanych w Meritum tłumaczeń. Co to oznacza dla Państwa? Że można zwrócić się do nas o tłumaczenie innych języków świata, na przykład chińskiego.

Biuro tłumaczeń Poznań

Oto fragment poprzedniej strony biura, które od ponad 20 lat tłumaczy dla Państwa. Zapraszamy do biura tłumaczeń w Poznaniu.


Dawna strona formularza podawała powyższy spis lecz straciła techniczną aktualność, w celu kontaktu z nami zapraszamy do części: kontakt z Biurem Meritum