Tłumaczenia w Poznaniu dla studentów

Poznań jest miastem studenckim, mamy wiele uczelni, na których studiuje rzesza studentów. Meritum, jako firma poznańska, oferuje dla Was specjalne rabaty na tłumaczenia językowe.

SPECJALNE ZNIŻKI TŁUMACZENIOWE DLA STUDENTÓW I UCZNIÓW

  • Chcesz wyjechać za granicę do wybranego przez Ciebie kraju i tam kontynuować studia, praktyki, naukę lub podjąć pracę?
  • Jedziesz na wymianę? W ramach programu?
  • Potrzebne Ci są tłumaczenia dokumentów wykonane przez tłumacza przysięgłego?
  • Wszędzie jest drogo i trzeba długo czekać?

PRZYJDŹ DO MERITUM LUB PRZEŚLIJ NAM DOKUMENTY
JESTEŚ UCZNIEM LUB STUDENTEM – MASZ U NAS RABAT!

oferta dla uczących się młodych

Warto – będąc uczniem lub studentem -najpierw zorientować się czy  czasem tłumaczenie przysięgłe nie będzie konieczne w tym przypadku (to znaczy czy nie jest zbędne, a koszt przysięgłego jest wyższy). Nieraz wystarczy tak zwane uwierzytelnienie tekstu. Więcej na temat tłumaczeń przysięgłych – na stronie tłumaczenia przysięgłe Poznań.

Przed przyjściem do Biura sprawdź również, jaki język będzie potrzebny w danym kraju odnośnie dokumentów. Na przykład: potrzebne będzie tłumaczenie dyplomu –do kraju skandynawskiego – czasem nie jest wymagany tłumaczenie na język danego kraju, lecz wystarczy przekład na język angielski. Zobacz też: tłumaczone języki.

Studencie! Chcesz wysłać dokument już dzisiaj?
wyślij dokument do wyceny

Oferta tłumaczeniowa dla studentów szczecińskich uczelni

W Szczecinie obsługujemy tłumaczeniowo także studentów z innych krajów – Norwegii, Izraela, Ukrainy, Iraku. Niektórzy zagraniczni studenci są naszymi klientami od lat. Przykładowo – jednym z bardziej popularnych trendów wśród młodych Norweżek i Norwegów są studia medyczne Na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Co nieraz wywoływało potrzebę tłumaczenia licznych dokumentów przedkładanych w Meritum przez skandynawskich żaków.